Diskusija par psihisko veselību "Vai es esmu normāls?"

Press/Media

Period6 Jun 2021

Media contributions

1

Media contributions

 • TitleDiskusija par psihisko veselību "Vai es esmu normāls?"
  Degree of recognitionNational
  Media typeWeb
  Country/TerritoryLatvia
  Date6/06/21
  Description"Viņa ar putniem", "viņam jumts aizbraucis"... cik bieži cilvēki mēdz tā teikt par kādu – tuvinieku vai kolēģi? Izklausās diezgan nievājoši un aizvainojoši. Taču bieži neatbildēts paliek jautājums – ko nozīmē būt “normālam”? Kā sajust, kad tuvojas psihiska slimība? Kāpēc ir kauns būt slimam ar psihisku saslimšanu? Kāpēc to slēpt no ģimenes, draugiem un kolēģiem? Un, visbeidzot: kā tad tas īsti ir - būt normālam?

  Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes tiek meklētas diskusijā “Vai es esmu normāls?”, kas tiešsaistē notika 2021.gada 13.maijā.

  Šajā diskusijā piedalījās Sertificēts bērnu psihiatrs, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Bērnu psihiatrijas klīnikas vadītājs Ņikita Bezborodovs un pretdiskriminācijas eksperte, resursu centra cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem “Zelda” projektu koordinatore-pētniece Sigita Zankovska-Odiņa.
  Sarunu vadīja Rasma Pīpiķe, dažādības vadības eksperte.

  Videomateriāls ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par videomateriāla saturu atbild biedrība "Bona fide Latvia". #NVOfonds2021
  URLhttps://www.youtube.com/watch?v=J4ML98f-WDg
  PersonsŅikita Bezborodovs