Forums CELIES - Ko nozīmē izaudzināt 'īstu vīrieti'?

Press/Media

Period10 Dec 2018

Media contributions

1

Media contributions

 • TitleForums CELIES - Ko nozīmē izaudzināt 'īstu vīrieti'?
  Degree of recognitionNational
  Media typeWeb
  Country/TerritoryLatvia
  Date10/12/18
  DescriptionTā kā septembris bija Tēvu dienas mēnesis, Foruma CELIES rudens ciklu uzsāka ar pirmo paneļdiskusiju par to, ko tas nozīmē - izaudzināt ‘īstu vīrieti’ un kāda ir tēva loma zēna audzināšanā?

  Paneļdiskusija un pēc tās sekojoša saruna galvenokārt balstījās uz aktuāliem jautājumiem ar fokusu uz Latvijas realitāti - kā ģimenes, formālās un neformālās izglītības vidēs tiek audzināti puiši? Kādas pamatvērtības, attieksmes un uzvedības modeļi tiek ieaudzināti un kāpēc? Un kāda ir šo audzināšanas faktoru saistība ar esošo vardarbības un nelīdztiesības situāciju Latvijā?

  Paneļdiskusijas dalībnieki Lauris Bokišs (Biedrība TĒVI), Ņikita Bezborodovs (BKUS, Sertificēts bērnu psihiatrs) un Kristīne Rolle (Antropoloģe, Pētniece tevi.lv) moderātora Helmuta Caunes (Žurnālists) pavadībā diskutēja par un ap ģimeni un zēna/tēva attiecībām, kā arī atbildēja uz auditorijas uzdotajiem jautājumiem diskusijas otrajā daļā.
  --------------------------------------------------
  Foruma CELIES paneļdiskusiju projekts tiek īstenots ar Friedrich-Ebert-Stiftung Baltic States atbalstu.

  “Sarunas par vīriešiem” tiek īstenots Centra MARTA projekta ”Drosme rūpēties! Vardarbības prevencija jauniešu vidē”, kuru finansē OAK Foundation.
  URLhttps://www.youtube.com/watch?v=mixU0yElapE
  PersonsŅikita Bezborodovs