'Kāpēc' ar Olgu Dragiļevu: par sistēmu, kas bērnus soda, nevis palīdz. Pilns ieraksts

Press/Media

Period20 Oct 2022

Media contributions

1

Media contributions

 • Title'Kāpēc' ar Olgu Dragiļevu: par sistēmu, kas bērnus soda, nevis palīdz. Pilns ieraksts
  Degree of recognitionNational
  Media name/outletDelfi TV
  Media typeWeb
  Country/TerritoryLatvia
  Date20/10/22
  DescriptionLatvijā "problēmbērniem" un viņu ģimenēm atbalsts nav pieejams, bet institūcijās un sabiedrībā valda vienaldzīga, noraidoša attieksme un izpratnes trūkums – tā secinājusi Valsts kontrole. Jaunieši vai bērni smēķē, dzer un pārkāpj noteikumus, bet sistēma viņus par to soda, pat neiedziļinoties apstākļos, kas šādu rīcību izraisa. Kāpēc valstī un pašvaldībās gadiem ilgi paši neaizsargātākie sabiedrības locekļi tiek pamesti novārtā? Par to diskutējām raidījumā "Kāpēc" ar žurnālisti Olgu Dragiļevu.

  Raidījumā piedalījās Valsts kontroles padomes locekle Maija Āboliņa, bērnu psihiatrs, Bērnu Klīniskās universitātes slimnīvas (BKUS) Bērnu psihiatrijas klīnikas vadītājs Ņikita Bezborodovs, biedrības “Resiliences centrs” valdes loceklis Kārlis Mednieks, Labklājības ministrijas valsts sekretāra vietniece Diāna Jakaite un Latvijas Pašvaldību savienības padomniece juridiskajos jautājumos Kristīne Kinča.
  URLhttps://www.delfi.lv/video/raidijumi/kapec/kapec-ar-olgu-dragilevu-par-sistemu-kas-bernus-soda-nevis-palidz-pilns-ieraksts.d?id=54855762
  PersonsŅikita Bezborodovs