No kopābūšanas nesagurst. Sergio un Ilzes mīlestību stiprina vienotas zinātniskās intereses

Press/Media

Description

Latviete Ilze Maldupa un čīlietis Sergio Uribe satikās, pateicoties zinātnes starptautiskajai dabai, un teju 15 gadu laikā izkopuši gan prasmi dozēt pētniecības atziņas pie vakariņu galda, gan spēju pielāgoties dzīvei viens otra valstī. Mirkli pirms Valentīna dienas uzrunājam Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) docenti un viesprofesoru, lai ieskatītos viņu starptautiski rūdītajās atziņās par to, kā savienot profesionālo un privāto.

Period14 Feb 2022

Media contributions

1

Media contributions

 • TitleNo kopābūšanas nesagurst. Sergio un Ilzes mīlestību stiprina vienotas zinātniskās intereses
  Degree of recognitionNational
  Media name/outletDelfi
  Media typeWeb
  Country/TerritoryLatvia
  Date14/02/22
  DescriptionLatviete Ilze Maldupa un čīlietis Sergio Uribe satikās, pateicoties zinātnes starptautiskajai dabai, un teju 15 gadu laikā izkopuši gan prasmi dozēt pētniecības atziņas pie vakariņu galda, gan spēju pielāgoties dzīvei viens otra valstī. Mirkli pirms Valentīna dienas uzrunājam Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) docenti un viesprofesoru, lai ieskatītos viņu starptautiski rūdītajās atziņās par to, kā savienot profesionālo un privāto.
  Producer/AuthorIeva Nora Gediņa
  URLhttps://www.delfi.lv/campus/raksti/no-kopabusanas-nesagurst-sergio-un-ilzes-milestibu-stiprina-vienotas-zinatniskas-intereses?id=54052478
  PersonsSergio E. Uribe, Ilze Maldupa

Field of Science

 • 3.1 Basic medicine